13:06
Зустріч з волонтером у мовному таборі НВК «Ліцей № 10»

 

      Сьогодні відбулась цікава подія в мовному таборі "MERRY BOX" НВК "Ліцей № 10" - ми приймали гостя з м. Дербі  Велика Британія  Річарда Брауна. Річард  - давній друг етвінерів ліцею і, перебуваючи у справах у м. Дніпро, запропонував свою допомогу в роботі мовного табору.   Справжньою несподіванкою для Річарда були українські народні пісні, він  багато разів був в Україні, але не мав можливості послухати український спів. Талановиті дівчата, які є учасницями дитячого народного  фольклорного ансамблю «Веселі нотки», вразили нашого гостя своїм співом.

 

Зустріч була проведена у стилі «АРТ- кафе». Гостя почастували варениками  з сиром, картоплею зі шкварками, вишнями. У нашого гостя навіть подих перехопило від такої смакоти. 
     Крім приємних та смачних сюрпризів етвінери цікавилися життям англійців, їх традиціями та захопленнями. Особливо учнів сподобалося хобі Річарда -  садівництво. Учнів вразили фото різноманітних рослин із різних куточків світу, які Річард вирощує у своєму садочку.
Наприкінці зустрічі учні та адміністрація ліцею провели невеличку екскурсію закладом. Ми показали музей, єврозалу, творчу майстерню етвінерів, кабінет біології з надзвичайними рослинами, виставку робіт учнів та вчителів ліцею.
Річард був особливо вдячний за незвичайний подарунок - запашний коровай, яким ми зустрічали нашого гостя на порозі ліцею.   

По обіді Річард повернувся до Дніпра продовжувати свою роботу. Він побажав нам і далі займатися улюбленою справою, мріяти, будувати і втілювати у життя свої плани. На його думку, саме такими є вчителі та учні нашого ліцею.
https://youtu.be/u5sOaPjGzbI
https://youtu.be/x6IKpHidg0Y
https://youtu.be/sRe1qvdFPGA
https://youtu.be/ZdlgSkZ6nJ8
https://youtu.be/Vcfutb1b7LI
https://youtu.be/gPAu4zeVOs0
Усе найцікавіше з життя мовного табору НВК "Ліцей № 10" можете побачити на сторінках блогу керівника мовного табору MERRY BOX та координатора проектів eTwinning Яни Цикункової за посиланням
http://englishschoolbox.blogspot.com/

Просмотров: 402 | Добавил: СергейТройно | Рейтинг: 0.0/0