10:15
З Україною в серці

У 1999 році ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО було визначено 21 березня – Всесвітнім днем поезії. Саме в цей день святкує свій День народження Григорій Прокопович Бідняк - відомий поет і прозаїк, член Національної Спілки письменників України, Заслужений діяч культури України, Почесний громадянин міста Марганець.У цьому році йому виповнилося 85 років.
21 березня в міській бібліотеці для дітей, у літературній вітальні Г.П. Бідняка, зібралися учні 5-10 класів та бібліотекарі шкіл міста, які люблять, розуміють і цінують поезію нашого земляка-ювіляра
Найкращий подарунок для поета, коли його твори читають, люблять, учать напам’ять, декламують, саме тому шанувальники поетичного слова Григорія Бідняка поринули у світ його поезії. НВК «Ліцей-спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10» представляли наші найкращі учні:

· Кузуб Вікторія (9кл.) – «Горнусь до тебе, Україно»,
· Кобєлєва Анна (8кл.) – «Люблю тебе»,
· Єфімова Софія (6кл.) – «Мова окриля»,
· Битко Анастасія (6кл.) – «Мова моя, мова»,
· Маслюкова Даша (7кл.) – «Пророчу тобі, Україно»,
· Бережна Даша (5кл.) – « Не сваріться, люди».
На згадку про зустріч учасники свята отримали поетичну збірку Г.Бідняка «Наша мова». Усі бажаючі мали змогу переглянути книжкові виставки «З музою по життю», «З Україною в серці». З надзвичайною теплотою та невимушеністю відбулося святкування Всесвітнього дня поезії.
Учитель української мови та літератури Інна Іванівна Федорова
Просмотров: 197 | Добавил: Учитель | Рейтинг: 1.0/1