20:25
З ювілеєм!

Школа - наш дім,  у якому здобуваємо знання, навчаємося дружити,  створювати щось нове, креативне.

13 жовтня 2016 року  НВК «Ліцей № 10»  святкував  у Палаці Культури Гірників ювілей - 40-річчя від дня заснування навчального закладу. Поринути  у минуле змогли всі , хто був присутній на святковому концерті. Хвилюючими були моменти, коли запалювали свічки вчителі - ветерани:  перший директор школи  Єгорова Т.І. та  Булава Л.П., яка працювала  багато років заступником директора з НВР; Скалозуб В.І., вчитель фізичної культури, Ліщук Т.І., вчитель початкових класів, Гузенко Л.Я., вчитель української мови та літератури. Молоде покоління педагогів було представлено випускницями школи, а зараз - заступниками  директора з НВР  НВК « Ліцей № 10» Мулик М.А. та Климаш Н.О.

    Приємно було почути слова привітання та отримати подарунки від міської влади: мера міста Жадько О.А. та заступника мера  Платонової Т.В., від начальника відділу освіти Марганецької міської ради Кострикіної В.В., голови міської  профспілки освіти та науки Осьмінкіної Г.М..

   Свято було наповнене горінням дитячих сердець, веселими танцями  студії «Браво» (керівники  Белічі Тетяна та Євген), чудовими піснями у виконанні   членів шкільного хору (керівник Вундервальд В.Є.) та талановитих учасників фольклорного ансамблю  «Веселі нотки». Воно надовго запам’ятається всім.

Добра,щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, рідна школо!

Яковенко Олена Володимирівна,

вчитель початкових класів НВК « Ліцей № 10»

Просмотров: 266 | Добавил: Лариса | Рейтинг: 0.0/0