14:43
Всеукраїнський тиждень права

День прав людини - Міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Загальної декларації прав людини в 1948 році. Загальна декларація прав людини - перший Міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей.
Набагато спокійніше жити серед людей, які знають, що життя, гідність людини недоторкані, що кожна людина на Землі повинна відноситися до інших толерантно, з повагою, розумінням та справедливістю, тому що кожна людина - це цінність, неповторність, самобутність.
7 грудня 2015 року у НВК «Ліцей № 10» стартував Всеукраїнський тиждень права, який тривав до 11 грудня. У рамках тижня організовано та проведено різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи з питань реалізації і захисту прав людини: зустрічі за круглим столом, дебати серед учнів 10-11 класів з проблеми «Рівність прав та можливостей для жінок та чоловіків»(учитель історії Прокопець Г.Л.), урок-тренінг «Розуміємо права людини»(вчитель права Гуськова О.М.). У бібліотеці ліцею організована книжкова виставка «Дорослим та дітям про правову культуру».
11 грудня 2015 року була проведена єдина класна година «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.
Просмотров: 408 | Добавил: Учитель | Рейтинг: 0.0/0