12:56
Визволення України

28 жовтня Україна вшановує 74-ту річницю визволення від нацистських окупантів. День визволення, як і День Перемоги загалом, це свято зі сльозами на очах. Це свято, коли згадують усіх, причетних до тієї великої події, а більшості із них, на жаль, вже немає серед живих.

З нагоди цієї пам’ятної дати в НВК «Ліцей – СЗШ № 10»  було проведено ряд заходів. Так, учні 11 – Б класу (класний керівник Шейєрман О.М.) на уроці  пам’яті  «Вклонімося і мертвим, і живим» розповіли про ратний подвиг солдатів і офіцерів – вихідців з України, які воювали з ворогом у складі армій країн Антигітлерівської коаліції, а також партизанів і підпільників, учасників національно-визвольного руху та Руху Опору у багатьох європейських країнах.

            Також учні 11-х класів під керівництвом Шейєрман О.М. підготували до цієї дати проектні роботи, з якими можна ознайомитися в результатами проектних робіт  у виставковому залі ліцею.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув, і тим, хто вижив у пеклі 40-х, ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

Просмотров: 145 | Добавил: СергейТройно | Рейтинг: 0.0/0