13:04
Випускникам 2014 року, які подали заяви для проходження пробного ЗНО!!!
Після 1 березня 2014 року зайдіть в Особистий кабінет та роздрукуйте запрошення-перепустку для проходження пробного тестування. У запрошенні-перепустці буде зазначено початок проведення ПЗНО та адресу пункту пробного тестування.

Пробне ЗНО 2014 проводитиметься в березні 2014 року за графіком:

22 березня 2014 року - українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська мови (за вибором).
29 березня 2014 року - математика, історія України, біологія, географія, світова література. (Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно.)РОЗДРУКУЙТЕ запрошення-перепустку для проходження пробного тестування після 1 березня 2014 року. У запрошенні-перепустці буде зазначено початок проведення ПЗНО та адресу пункту пробного тестування.
ПРИБУДЬТЕ у день тестування до пункту ПЗНО за адресою, указаною в запрошенні-перепустці, не пізніше ніж за 10 хвилин до початку тестування.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На вході до пункту пробного ЗНО необхідно пред’явити:
1) паспорт або свідоцтво про народження (для осіб, яким не виповнилося 16 років);
2) запрошення-перепустку;
3) квитанцію про оплату вартості послуг за проведення ПЗНО.
Учаснику, який зареєструвався, але не з’явився на пробне тестування, кошти не повертаються. Така особа має право впродовж 3-х робочих днів після проведення тестування з відповідного предмета з’явитися на пункт пробного тестування, указаний у запрошенні-перепустці, отримати примірник тестового зошита, бланків відповідей та правильні відповіді до завдань тестів.
Результат учасника пробного ЗНО визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування Ви отримаєте інформацію щодо правильних відповідей.
Нагадуємо, що Вам також буде надано можливість визначити власні результати ПЗНО за рейтинговою шкалою 100-200 балів (інформацію буде розміщено в Особистому кабінеті учасника ПЗНО).
ПАМ’ЯТАЙТЕ, що результати пробного тестування не використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів.
Просмотров: 400 | Добавил: Natalia | Рейтинг: 5.0/1