09:19
Веселі старти

30.10.18. в "Ліцеї СЗШ 10" був проведене спортивне свято для 5 класів " Веселі старти " . Присутні були кращі спортсмени 5-А. 5-Б, 5-В та 5-Г класів. А також класні керівники, вчителі фізкультури та всі охочі.
Запекла боротьба у різноманітних видах естафет захопила дітей, кожен переживав за свою команду, кожен прагнув до перемоги. Звичайно, були переможці, були й переможені. Але не це головне. Найголовніше те, що ліцеїсти надають перевагу здоровому життю, основу якого становить фізкультура та спорт. А ще вони вчаться працювати у колективі, готові надати допомогу товаришу й впевнені, що можуть розраховувати на допомогу у відповідь.
Тільки разом ми зможемо перемогти. Наші діти розуміють це. А здорове молоде покоління – запорука нашої спільної перемоги.
Незважаючи на те, що захід був проведений під час осінніх канікул, можна не сумніватися: цей день учні запам’ятають як самий насичений, цікавий, веселий. Отже, цілі досягнуті. «Веселі старти» вкотре вказали нам: фізкультура та спорт – шлях до здоров’я, радості, злагоди.
Побажаємо всім, хто був присутній на святі, а ткож всім, кому не пощастило відвідати його нових позитивних вражень. А юним спортсменам – нових спортивних досягнень та життєвих перемог!

Просмотров: 168 | Добавил: bagautdinov2017 | Рейтинг: 0.0/0