17:50
Веселі канікули

Провести весело час на канікулах можна не лише катаючись на ковзанці чи граючи в сніжки з друзями. Ітвіннери школи вже мають традицію проводити час разом!!! Ця зима не стала винятком! Отримали листи з Корсики з чудовими розповідями про учнів школи- партнера…відповіді плануємо написати вже після канікул та надіслати подарунки новим корсиканським друзям у проекті EUROPE-TODAY-YESTERDAY-TOMORROW та PROUD OF YOU-PROUD OF ME .

Не меншим сюрпризом був лист із Італії з насінням італійських рослин, які ми плануємо вирощувати в класі. Учитель біології Дрозд В.Л. охоче погодився працювати разом з нами. Серед рослин є також різдвяна травичка червоного кольору, яку висаджують в Італії щоб прикрасити галявинки під різдвяними ялинками. AT A EUROPEAN TABLE

 А «найсмачнішими» були завдання з приготування національних українських страв, впоратись з цим завданням нам допомагали мами та бабусі. І ми їм дуже вдячні! Готуємо тепер відео-рецепти для наших партнерів.

Були надзвичайно креативними та показали хороші навички володіння ІКТ у створенні логотипів  для проекту EUROPE-TODAY-YESTERDAY-TOMORROW.

А також створили мелодію (Дар’я Опалатенко) та написали спільно слова для створення кліпу у співпраці з партнерами по проекту PROUD OF YOU-PROUD OF ME. Готуємо он-лайн виставку еко-робіт для проекту ANOTHER WORLDIT`S POSSIBLE.

Чекаємо з нетерпінням початку семестру з новими відео-зустрічами та захопливими завданнями!

Керівник проектів Цикункова Я.В.

1) https://englishschoolbox.blogspot.com/2019/01/etwinning.html

2) https://englishschoolbox.blogspot.com/2019/01/at-european-table-project-healthy.html

3) https://englishschoolbox.blogspot.com/2018/12/my-professional-development-etwinning.html

4) https://englishschoolbox.blogspot.com/2018/12/proud-of-me-proud-of-you-live-event.html

5) https://englishschoolbox.blogspot.com/2018/12/parlament-der-tiere-projektumfrage.html

6) https://englishschoolbox.blogspot.com/2018/12/etwinning-plus-ukraine-newsdigest.html

Просмотров: 139 | Добавил: Лариса | Рейтинг: 0.0/0