12:22
ВАС ВІТАЄ ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР ВІДПОЧИНКУ "ПОСМІШКА"!!!
Ось воно літо! Канікули, відпочинок в нашому пришкільному таборі «Посмішка». Це весело, круто, цікаво!!!

«Канікули! Канікули!» —
Співає все навколо.
Канікули, канікули,
Канікули у школі!

Відпочиваємо з «Посмішкою»

У перший літній день в НВК «Ліцей-СЗШ № 10» відзначили добре і радісне свято – День захисту дітей. Саме цього чудового ранку відчинив свої двері пришкільний табір відпочинку «Посмішка», де 335 вихованців зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту та квестах.
Для того, щоб відпочинок у таборі був змістовний і корисний для дітей при навчальному закладі працюють 14 загонів, а також – англомовний, де учні 4-7 класів поглиблюватимуть свої знання з іноземної мови.
Цікаво та весело відбулося відкриття табірної зміни. У щирому привітанні директор НВК № 10 Катерина Бистра та керівник табору Тетяна Харзєєва побажали дітворі оздоровитися й отримати задоволення від відпочинку. Також на свято завітав голова правління КС «Єднання через Природний Закон» Микола Тріфонов і подарував учням м’ячі та електронну гру, щоб літні дні відпочинку у таборі для малечі були ще веселішими та яскравішими. Відкриття продовжилося концертом за участі вчителів та дітей НВК. Наостанок учні взяли участь у квесті, по закінченні якого на всіх чекали солодкі сюрпризи.
Наш табір – це місце, в якому діти мають змогу гарно, з користю провести свій вільний час і відпочити, почувати себе вільно в колі друзів і познайомитися з новими. Усі працівники табору – це дружна родина, яка піклується і дбає про те, щоб на обличчі кожної дитини сяяла посмішка.

Тетяна ХАРЗЄЄВА, керівник табору «Посмішка» у НВК «Ліцей-СЗШ № 10».
Просмотров: 250 | Добавил: Учитель | Рейтинг: 0.0/0