13:15
В нас різних конкурсів багато, та «Соняшник» - найбільше свято!
І у перший день весни
«Соняшник» вітаєм ми!
Подивіться – Україна –
Дружна сонячна родина.
Конкурс цей для ерудитів,
Встиг вже стати знаменитим.4 березня 2014 року вже вп’яте «Соняшник» зібрав у дружньому колі учнів НВК «Ліцей №10», які цікавляться українською мовою і літературою, історією й культурою України. Цього року ми разом з усією світовою громадськістю святкуємо 200-річчя з дня народження великого Кобзаря, сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Саме цій знаменній даті присвяченаV Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"-2014.
Учітесь читайте і чужому
навчайтесь, й свого не цурайтесь.
За форматом «Соняшник» - це гра, що передбачає різні за складністю рівні завдань. Не дивлячись на це, учні 1-11 класів зуміли показати лінгвістичну, літературну та культурологічну ерудицію, знання із суміжних дисциплін. Із великою цікавістю виконували учні завдання про життєвий і творчий шлях Т.Г. Шевченка .
Гра «Соняшник» - це можливість перевірити свої знання не лише з літератури, а й з українознавства. Завдання цікаві як за змістом, так і за оформленням, підібрані за віковими особливостями учнів. Усе було організовано і проведено на високому методичному рівні. Школярі з нетерпінням чекали дати проведення.
Дякуємо учасникам цікавого заходу і бажаємо творчої наснаги, здоров’я та успіхів.
Нехай об’єднує нас слово, думка і Тараса славна земля!
До нових зустрічей, «Соняшнику»!Просмотров: 345 | Добавил: Natalia | Рейтинг: 0.0/0