11:37
Свій край і славлю, і люблю. Дніпропетровщині – 85.

  

Красивий, неповторний, ніби Богом дарований людству регіон, якому випала нелегка і в той же час щаслива доля стати одним із визначальних чинників українського відродження, національного поступу, зайняти винятково важливе місце в житті України.

 Дніпропетровщина – край тисячолітніх історичних традицій та яскравих особистостей, мальовничої природи, щедрої землі та надр.

Величний Дніпро, мальовничі степи , майже 270 річок, 300 озер, 85 островів – формують у мешканців нашого краю високе почуття  земної краси і священного ставлення до рідної землі.

Долина ріки Базавлук, балка Сажавка, ріка Самара, залізні руди Криворіжжя, наша марганцева руда – усе це багатства нашого краю.

Багата Дніпропетровщина і на видатних особистостей – це і видатний історик Д.Яворницький, літописець українського козацтва, Ж.Я.Котін –  конструктор, творець важких танків, і лідер ракетно-космічного центру О.М.Макаров, і В. Підмогильний, письменник світового рівня, розстріляний на Соловках, і унікальні майстри Петриківки.

Грунтовно і в повному обсязі простежити історію Придніпров’я з давніх давен і до наших днів 

дозволяє учням НВК «Ліцей 10» ілюстрований тематичний перегляд літератури «Свій край і славлю, і люблю», присвячений 85 – річчю нашої області , підготований завідувачем шкільної бібліотеки О.О.Серафімовою.

На фото:  учні 10 а класу знайомляться з літературою.

Просмотров: 327 | Добавил: Лариса | Рейтинг: 0.0/0