21:03
Щоб пам'ятали прийдешні покоління!!!

 

     24 червня, на передодні Дня молоді, в затишному дворику  НВК «Ліцей № 10»  відбувся показ документальної стрічки про героїчний рейд українських десантників у серпні-вересні 2014 року. Перед глядачами з промовою виступили волонтери Наталя Прохоренко та Микола Триш.

      Наприкінці серпня 2014 року в Іловайську на Донеччині в оточенні опинилися кілька тисяч українських військових як із частин ЗСУ, так і з добровольчих батальйонів. «Іловайський котел» у наших літописах залишиться як величезна трагедія і водночас – приклад героїзму і самовіддачі тих людей, які, попрощавшись із життям, дивом повернулися додому живими.

     У цій війні нічого страшнішого і трагічнішого за Іловайськ не було. Іловайськ ― це справжня битва, котел і великі втрати в один момент.

Ми повинні пам’ятати про наших героїв і шанувати тих, хто вистояв у цій боротьбі і залишився живий. Віддаймо шану геройству та самопожертві наших співвітчизників які боролися у ХХ ст. так і тих, хто бере участь в війні на сході країни вже в XXI сторіччі.

“Кажуть, що Людина помирає не тоді, коли перестає битися її серце, а тоді, коли про неї забувають ті, хто її знав та любив, задля кого вона жила. Будемо пам’ятати земляків, які воювали і загинули за Україну, її майбутнє, за нас з вами! Герої не вмирають!

Просмотров: 283 | Добавил: СергейТройно | Рейтинг: 0.0/0