16:39
Перший дзвоник - велике свято!

     

Перший дзвоник є великим святом. Воно незабутнє, воно чарівне. Діти чекають його з нетерпінням. В очах одинадцятикласників вбачається сум, адже для них це останній рік навчання. А в очах першокласників – радість і хвилювання: вони ступають на стежину, яка веде до знань та дорослого життя.
У НВК «Ліцей – СЗШ № 10» новий навчальний рік розпочався традиційно – з урочистої лінійки.
Цей день завжди найбільш хвилюючий для першокласників, які з цікавістю та захопленням вперше переступають шкільний поріг. Їх в цьому році 83! Вони гордо виходили на шкільну лінійку зі своїми вчителями, танцювали з одинадцятикласниками, розказували віршики. Адміністрація ліцею та гості свята вітали учнів зі справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Традиційно всіх присутніх на святі привітали учасники танцювального колективу "Браво".
Хочеться побажати всім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Директор НВК "Ліцей-СЗШ № 10" К.В.Бистра

Просмотров: 202 | Добавил: Лариса | Рейтинг: 0.0/0