11:56
Педагогічна рада з питань впровадження Держстандарту початкової освіти
Новий Державний стандарт початкової загальної освіти покликаний підняти початкову освіту на якісно новий рівень. Він передбачає поетапне становлення дитячої особистості, її фізичний, пізнавальний, соціальний, естетичний розвиток.
Актуальні питання впровадження нового Держстандарту в НВК « Ліцей № 10» розглядалися на засіданні педагогічної ради на тему « Підсумки готовності початкової школи до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти в 1- 2 класах у 2013/2014 н.р.», яка пройшла 23 квітня 2014року.

З доповіддю виступила Постоєнко О.О., заступник директора з НВР, яка розповіла про особливості впровадження Держстандарту у початкових класах НВК « Ліцей № 10».

Співдоповідачі розкрили наступні питання: Вітько О.І. - « Психологічні особливості навчання другокласника»; Грицієнко А.А. - «Формування мовленнєвої компетентності учнів 1- 2 класів на уроках англійської мови»;

Пахарчук І. В. - «Формування предметної математичної компетентності першокласників за допомогою логічних блоків З.Дьєнєша»;

Семененко О.І. - «Формування мовленнєвої компетентності другокласників на уроках « Літературного читання»;

Коркач Л. В. - « Особливості викладання курсу « Сходинки до інформатики» у 2 класах» ;

Галка Ю.С . провела практичні вправи «Робота над картиною на уроках розвитку мовлення за допомогою методів ТРВЗ».


Просмотров: 1061 | Добавил: Natalia | Рейтинг: 1.0/1