07:16
Он- лайн олімпіада з англійської мови "НА УРОК"

Учні 7-Б та 7-В класів були зареєстровані для участі в безкоштовній інтернет-олімпіаді з англійської мови, яка проводилась в якості моніторингової контрольної роботи для класів з поглибленим вивченням англійської мови за 7й клас.  Виконання моніторингової контрольної роботи відбулося за підтримки та контролю адміністрації ліцею (Бистра К.В. та Мулик М.А.) та інженерів ІКТ (Тройно С.О. та Гудошник М.М.).

Учні 5- Б, 6-В, 8-А, 9-А, 10-А та 11-А класу брали участь в олімпіаді за бажанням. Всього в олімпіаді взяло участь 63 учня (вчитель Цикункова Я.В.)

Головна мета інтернет-олімпіади «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень зможе проявити себе.

Вчитель, послуговуючись результатами інтернет-олімпіади, зможе контролювати рівень засвоєння учнями ключових тем,  маючи доступ до інформації про успішність виконання завдань, що дозволяє своєчасно виконати роботу над помилками та допоможе покращити успішність, учням котролювати час на виконання завдань, а також бути готовим до різнотипних завдань у підготовці до ЗНО.

 
Просмотров: 291 | Добавил: СергейТройно | Рейтинг: 1.0/1