14:47
«(Не)дитячий погляд на війну»

Цикунков Сергій… Цей білявий блакитноокий  хлопчик  (учень 9-А класу НВК  «Ліцей – СЗШ №10» став переможцем літературного (анти)конкурсу «(Не)дитячий погляд на війну» (ІІІ місце вномінації «Коли війна не лише слово. Історія мого волонтерства. «Від серця до серця», набрав 40 балів з 42 можливих), організованого Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», спільно з партнерами  молодіжної громадської організації «ФРІ».

      І яким був щасливим Сергій, коли отримав  запрошення на Дванадцяту Молодіжну Академію (ІІ частина), яка відбулася 16-17 березні 2018 р. в          м. Києві! Він узяв участь у презентації проектів, створених безпосередньо протягом сесій Академії, отримав досвід спілкування з однолітками, що проживають неподалік від зони АТО,  спілкувався з  печесним гостем Академії Катею Фаузер, директором по залученню учасників фундації EUSTORY (Дюссельдорф, Германія), разом з однодумцями обговорював нові цікаві проекти .

       Наприкінці занять Сергій був  нагороджений іменним сертифікатом про участь у проекті під егідою ЄС. Крім величезного морального задоволення,   отримав океан позитиву, незабутні враження, унікальні подарунки, а що найголовніше – досвід роботи над створенням власної книги.  Примірник майбутнього видання буде вручено всім учасникам проекту по закінченню останньої сесіїх Академії на початку червня 2018р.

     Сергій проживає в незвичайній родині волонтерів.  «Ми з мамою і сестричкою завжди допомагали тим, хто потребував нашої підтримки, і ніколи не переймались, як ця допомога називається, і взагалі, допомагали не тому, що так треба, а просто хотілось зігріти теплом нужденних і показати, що вони не одні зі своєю бідою,- розповідає хлопчик.- Часто пригадую зустрічі з воїнами АТО. Їхні  очі я не забуду ніколи в житті. Скільки в них болю , тривоги, віри в перемогу, готовності захистити нас, нашу Україну».

       Як не захоплюватись такими  чудовими моїми учнями, що здатні на добрі вчинки.   А добро повертається до того, хто його сіє!  Тож нехай так буде!

 

                                                                          Л. Гузенко

                                                         учитель української мови та літератури

 

Просмотров: 214 | Добавил: СергейТройно | Рейтинг: 0.0/0