13:17
Ми в проекті "Класна школа"

     

В конференції взяли участь: директор ліцею Жадько Олена Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи Міняйло Ірина Іванівна,педагог – організатор Дрозд Любов Миколаївна, вчителі- Коркач Лариса Василівна, Шейєрман Оксана Миколаївна, які познайомилася з основними ідеями, принципами та перспективами проекту «Класна школа» в Україні.  Наш ліцей – пілотна школа в проекті.

На панельній зустрічі разом з заступниками міністрів освіти Польщі та України Євою Дудек та Інною Совсун вела  діалог про перспективи української освіти  і директор ліцею Жадько Олена Анатоліївна.

 Віце-президент «Центру громадянської освіти» Алісія Пацевич розповіла про шість засад польського варіанту «Класної школи»: «Школа: добре навчає кожного учня; справедливо оцінює; вчить мислити й розуміти світ; навчає чутливості та співпраці на основі взаємної довіри і розуміння; допомагає повірити в себе, створює хорошу атмосферу; готує до майбутнього»

Школи-учасники пілотного проекту в Україні після успішного завершення цієї роботи отримують звання «Класної школи», а вчителі – іменні дипломи.

Тож стартуємо!!! З наснагою, креативністю та ідеями на реформування та демократизацію освіти!

Просмотров: 567 | Добавил: olena | Рейтинг: 0.0/0