13:38
Майстерfest-2018

29 березня  на базі Дніпровської академії неперервної освіти (ДАНО) відбувся  Майстерfest-2018 – щорічні збори вчителів російської мови та всесвітньої літератури, які є організаторами та учасниками філологічних майстерень на теренах Дніпропетровської області. Вперше в цьому році у майстерфесті брали участь й представники Марганця.

Два вчителя російської мови та літератури НВК «Ліцей – СЗШ № 10» Чернова Ангеліна Василівна та Багаутдінов Олександр Миколайович разом з учителем дніпровського Ліцею № 137 Маркеловою Є.В. стали засновниками філологічної майстерні «Від творчості вчителя до творчості учня».

На заході було чимало цікавого. Досвідчені педагоги ділилися своїм досвідом у перевернутому та змішаному навчанні, у створенні цікавих квестів, інтерактивних комп’ютерних завдань, навіть невеличких комп’ютерних ігор. Але виступ марганчан не загубився серед інших. Адже творчість – як вчителя, так і учня – це завжди цікаво, навіть захоплююче. Лунали твори учнів нашого ліцею, прочитані вголос й записані в аудіо. Продемонстрований невеличкий відеоролик, знятий за допомогою учнів – членів театральної студії «АвансСцена».

Аудиторія, яка складалась виключно з майстрів своєї справи, сприймала творчість марганецьких дітей тепло, з щирим захопленням. Й багатьом захотілося, щоб і їхні учні взяли участь у роботі майстерні. Отже, справа буде жити, бо, незважаючи на час, зміни у культурі, технології, нездоланне прагнення людини до прекрасного. І прагнення це здатне об’єднувати. Батьків і дітей, учнів і вчителів, минуле й майбутнє. Серед іншого, саме воно робить людину Людиною.

 

Посилання на сторінку сайта ДАНО:

 

http://www.dano.dp.ua/uk/diyalnist/navchalno-metodychna-robota/російська-мова-та-зарубіжна-література/429-підсумки-«майстерfest-2018

 

 

 

Автор Музикіна Світлана Володимирівна

Просмотров: 181 | Добавил: СергейТройно | Рейтинг: 1.0/1