12:42
Гостинно відкрив свої двері пришкільний табір відпочинку "Посмішка".


Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У перший літній день в нашій школі, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День Захисту дітей. Саме у цей прекрасний день гостинно відкрив свої двері пришкільний табір відпочинку "Посмішка".
Саме тут 323 вихованця закладу, зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного краю.
Кожен зможе знайти собі заняття для душі та випробувати себе в будь-якій справі. А добрий і веселий настрій сприятиме хорошому відпочинку та оздоровленню дітей.
Щоб літо для дітлахів було цікавим, а змістовне дозвілля – безпечним та яскравим при навчальному закладі працюватимуть 13 загонів, а також англомовний загін, де учні 5 - 6 класів зможуть поглибити свої знання з іноземної мови.
Цікаво та весело пройшло чудове свято – відкриття табірної зміни. Дзвінкими дитячими голосами перекликались на подвір'ї школи оригінальні назви та девізи загонів. З вітальним словом до дітлахів звернулись в. о директора НВК «Ліцей № 10» Н.В. Міщенко та табору Харзеєва Т.П., яка побажали всім оздоровитися, набратись сили та добре відпочити. Після урочистої лінійки діти були запрошені на святковий концерт, де вони співали пісні, виконували цікаві завдання, відчули себе справжніми акторами. Відкриття табору стало веселим святом. Під супровід запальної музики та хорошого настрою учні відчули, що настала весела пора – канікули, а час, проведений в пришкільному таборі допоможе їм відпочити, здружитись та весело провести чудові дні.
Просмотров: 549 | Добавил: Учитель | Рейтинг: 0.0/0