15:46
Фестиваль української пісні "Допоки наша пісня лине, буде жити Україна"


Фестиваль української пісні в НВК «Ліцей – СЗШ№10»
Українська пісня! Народжена неосяжними степами, зеленими гаями та дібровами, стрункою тополею та червоною калиною, високим явором і плакучою вербою. Пісня, що ввібрала в себе найніжніші почуття кохання й розлуки, гіркої долі й смутку, радості й печалі. То крає вона серце невимовним болем, то сміється й кличе до танцю. Розмаїття українських пісень вражає. Жодна країна світу не має такого автентичного скарбу як Україна. Радісні, сумні, жартівливі, героїчні, обрядові – усі вони прекрасні.
22 лютого в НВК «Ліцей – СЗШ№10» українська пісня об’єднала учнів, педагогів та батьків духовно, принесла заряд енергії, добра та любові.
Саме в цей день пройшов ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ «Допоки наша пісня лине, буде жити Україна». Жанрове, композиційне різноманіття, вокальне виконання українських пісень вразило всіх присутніх. Учні 1-11 класів у національних українських костюмах з гарним настроєм просто вражали зал своєю артистичністю, щирістю та чудовими неповторними музичними номерами! Можливо, наші юні артисти не так професійно співали чи танцювали, проте їхній запал, натхнення й позитив занурив усіх глядачів у хвилі святкового настрою. Почесне журі було приємно здивоване високою сценічною культурою, виконавською майстерністю та своєрідними елементами інсценізації пісень.
Щиро вітаємо їх! Бажаємо подальших творчих злетів!
Просмотров: 268 | Добавил: Учитель | Рейтинг: 0.0/0