13:48
Дні української мови та літератури в нашому ліцеї

У нашому закладі закінчилося щорічне традиційне проведення днів української мови та літератури. Згідно плану заходів учителями кафедри української мови й літератури
А.Г. Мілько., М.А. Мулик, І.І. Федоровою, Л.Я. Гузенко, О.М. Якименко для колег були проведені відкриті уроки з використанням освітніх новітніх технологій, зорієнтованих на формування соціальної компетентності учнів.

На виставці до Дня української мови, яку підготували учні та вчителі, можна було ознайомитись з висловлюваннями відомих людей про мову, творчими роботами учнів, підсумками їх участі в різних конкурсах. Не залишились осторонь і класні колективи, які підготували газети, кросворди, ребуси, питання вікторин за творчістю Т. Шевченка, письменників-ювілярів – Л Українки, І. Нечуя – Левицького, О.Гончара. А постійно діюча виставка «Говоримо українською» стала своєрідним тренажером як для учнів, так і педагогів школи..

Поціновувачі поетичних творів Т. Шевченка, учні 1-11 класів, узяли участь у конкурсі на кращого їх читця. Переможці - Кузуб Вікторія (9кл.), Кобєлєва Анна (8кл.), Єфімова Софія (6кл.), Битко Анастасія (6кл.), Маслюкова Даша(7кл.), Бережна Даша (5кл.) були нагороджені грамотами та стали учасниками міського поетичного свята, на якому декламували вірші нашого поета-земляка Г. Бідняка з нагоди його 85-річного ювілею.
Малюнки юних художників за творами Т. Шевченка були представлені на виставці робіт образотворчого мистецтва.
Прекрасну
Нашу мелодійну мову
Ніколи не набридне пізнавати
І в кожнім її невмирущім слові
Життєву істину і сенс життя черпати .
Просмотров: 218 | Добавил: Учитель | Рейтинг: 3.7/3