10:03
День Соборності України


Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.


З нагоди відзначення Дня Соборності України в НВК «Ліцей № 10» було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: уроки пам’яті, виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави”, виховні години «Моя Україна – єдина і неподільна», круглі столи, присвячені історії національно-визвольної боротьби початку ХХ століття в Україні. Бібліотекарі ліцею повели класні години та організували тематичну виставку.
Класні колективи випустили шкільні газети: «Історичне значення Акту Злуки українських земель», «Історія української державності».
Яскравою подією став флешмоб «Україна – єдина країна!», який у єдиному пориві об’єднав учнів закладу в прагненні миру та єдності нашої Соборної України.
Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.
Педагог-організатор, вчитель історії
Прокопець Г. Л.
Просмотров: 247 | Добавил: Учитель | Рейтинг: 0.0/0