13:40
День психічного здоров'я

  

 

«Толерантність – основа дружніх стосунків»

10 жовтня 2018 року в НВК «Ліцей-СЗШ №10» відзначався Всесвітній день психічного здоров’я.

Ранок почався з психологічної акції «Обійму за посмішку», яка подарувала всім учасникам освітнього процесу гарний настрій та позитивний заряд на весь день.

На великій перерві учні прикрашали дерево дружби своїми порадами щодо до того, яким повинен бути друг, що потрібно робити для збереження дружніх стосунків. В перших класах діти виготовляли листочки та відповідаючи на питання: «Якого кольору дружба?» розмальовували їх, та потім теж приклеювали на загальне дерево дружби. Під час прикрашання дерева діти вчилися толерантно відноситися один до одного, бачити підтримку від оточуючих. Учні отримали багато позитивних емоцій, їм дуже сподобалося створювати спільну роботу, що сприяло закріпленню позитивних стосунків між дітьми.

Для вчителів з метою згуртування педагогічного колективу та створення позитивного настрою протягом дня проводилася гра «Таємний янгол». Педагоги з великим задоволенням робили один одному різні невеличкі приємні речі. Наприкінці гри все таємне стало відомим і всі обійнялися, бажаючи один одному гарного настрою.

Просмотров: 123 | Добавил: СергейТройно | Рейтинг: 0.0/0