11:54
День природи

 

      

   День природи

Що в нашому житті може бути красивіше?

Що в нашому житті може бути миліше?

Чим ці гаї в синій імлі

І золотий розлив полів.

Що може в житті бути чудесней?

Чим цих неба бірюза,

Чим струмочок, що ллється піснею,

Чим дитинства ясні очі.

Що в нашому житті може бути красивіше?

Чим ця моря тиша.

  Ми – діти 5 загону «Весельчак» любимо рідний край, бережемо природу. В день природи в нашому таборі «Посмішка» ознайомилися з її різноманітністю і багатством, краще впізнали оточуючий світ, розкрили його незвідані таємниці – саме такі основні завдання і були цього дня.

 Сьогодні  в нашому загоні прйшли вікторина „Збережемо природу”, на якій ми дізналися про лікарські рослини свого краю, батьківщину помідорів, з чого складається горб у верблюда, хто спить вниз головою та який самий великий звір на  суші.

 На території нашої школи ми знайшли цілу галявину барвінку, який є символом нашої Батьківщини - України. Також порахували берези в гаю у дворі школи, їх аж 35.

  Отже, невичерпним джерелом здоров'я, гарного настрою, душевного багатства є для нас краса рідної землі. Радують і безмежно надихають її багатство та щедрість. Та не слід забувати, що й природа чекає від нас вдячного піклування. І травинка, і тваринка сподіваються на нашу любов, турботу, захист. Пам'ятаймо про це завжди і за будь-яких обставин.

 День видався дуже цікавим, пізнавальним та корисним!!!

Просмотров: 191 | Добавил: СергейТройно | Рейтинг: 1.0/1