14:32
День цивільного захисту в ліцеї

У вівторок, 17 квітня, у НВК «Ліцей – СЗШ №10» пройшов День цивільного захисту. У цьому заході було задіяно 700 дітей. Було проведено практичне тренування щодо дій у разі загрози або виникнення пожежі. Ліцеїсти повторили правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Зінченко Сергій Іванович, начальник Марганецького МВ ГУ ДСН України Дніпропетровської області, та Куріленко Михайло Анатолійович, провідний інспектор служби цивільного захисту, провели інструктаж з питань безпеки життєдіяльності, дали учням рекомендації, як уберегти себе під час надзвичайних ситуацій, як приймати оптимальне рішення щодо їх подолання та надання допомоги іншим.
У доступнній для школярів формі було розказано про тих, хто « пожежником працює,
хто завжди людей рятує, і дорослих, і малих, і старих, і молодих…».
Діти зрозуміли, як важливо дотримуватися основних правил безпеки життєдіяльності. Гості побажали всім, щоб ніяких надзвичайних ситуацій не трапилялося в житті.
Пам’ятайте, що ваше життя та здоров’я є найважливішим. Будьте завжди обачними та обережними. Недарма ще Леонардо да Вінчі говорив: «Пам’ятай! Життя є дар, і той, хто його не цінує, цього дарунку не заслуговує».
Любіть себе та інших поважайте,
Своє життя й здоров’я бережіть.
І правильну дорогу обирайте,
Якщо бажаєте до старості дожить.
Учитель НВК «Ліцей – СЗШ№10» Інна Іванівна Федорова
Просмотров: 185 | Добавил: Учитель | Рейтинг: 1.0/1