11:54
Березень з англійською!

НВК "Ліцей № 10" продовжує роботу, запланованими на 2016 рік - РІК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.
Згідно з планом роботи для шкільних методичних комісій НВК "Ліцей № 10" вчителі та учні ліцею активно беруть участь у проектній роботі. Творчі групи під керівництвом вчителів Мамедової Маргарити Валеріївни, Григорян Арміне Володимирівни, Цикункової Яни Вікторівни, Малової Кристини Юріївни працювали з проектами «Подорожі Великою Британією», в заключній частини учні створили постери та представили їх командою на уроках. В учнівських проектах була представлена різноманітна робота: підготовка матеріалів, виконання творчих завдань, презентація робіт у групах. Учні четвертого класу, вчителі Мамедова М.В. та Григорян А.В., займалися маршрутними листами по карті Великої Британії, визначали цікаві місця для зупинки туристів, місця проживання, харчування.

Учні п’ятих класів з поглибленим вивченням англійської мови, вчитель Цикункова Я.В., цікавилися школами і освітою у Великій Британії. Збирали матеріали, опрацьовували його у групах, представляли свої відео та презентації на уроках, результати своєї роботи учні надсилали вчителю електронними листами.

Вчителі ліцею прослухали 3 вебінари з підготовки до ЗНО та проходження підготовчого тестування з англійської мови з 16 лютого по 16 березня, практичного використання мови у тестових завданнях. Вчителі Цикункова Я.В., Малова К.Ю., Григорян А.В., Мамедова М.В. отримали сертифікати від видавництва Macmillan.
Просмотров: 367 | Добавил: Яна | Рейтинг: 0.0/0