Цель творчества – самоотдача,
А не шумиха, не успех.
Печально, ничего не знача,
Быть притчей на устах у всех.
И надо жить без самозванства –
Жить так, чтобы в конце концов
Привлечь к себе любовь пространства,
Услышать будущего зов. Б.Пастернак

Как метко. Кажется, в каждой строчке написана судьба учителя.
13 ноября 2013 года исполняется сорок лет, как ступила на путь образования и воспитания молодых душ учитель русского языка и литературы Чернова Ангелина Васильевна, которая не просто ведет учеников по маршрутам учебных программ, но и помогает ребятам увидеть, почувствовать и сделать своим достоянием поразительное разнообразие мира русской речи.
Л.Н. Толстой сказал однажды, что хорошему учителю достаточно иметь только два качества – большие знания и большое сердце. Совершенно с ... Читати далі »
Переглядів: 758 | Додав: natysa | Дата: 2013.11.13

Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України з 12 листопада до 12 грудня 2013 року проводять моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі серед усіх учнів 5-х та 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності.

Основою моніторингового дослідження є точні масові педагогічні вимірювання, що повинні забезпечити об’єктивне оцінювання досягнутого учнями рівня навченості та встановлення його відповідності запланованим результатам і нормам навчання, визначення рівня викладання, якості, актуальності та повноти змістового наповнення навчальних предметів тощо.

Графік проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі:

Переглядів: 569 | Додав: natysa | Дата: 2013.11.08

Увага!

Реєстрація охочих взяти участь у пробному ЗНО триватиме з 1 до 30 листопада 2013 року на сайті регіонального центру.   Детально див.тут:
Переглядів: 381 | Додав: Лариса | Дата: 2013.11.05

24 жовтня 2013 року в рамках конкурсу "Вчитель року 2014" Галка Юлія Сергіївна провела відкритий урок з теми "Добру відкривається серце", присвячений 95-річчю з дня народження видатного українського письменника та педагога В.О.Сухомлинського. Під час уроку діти розповідали цікаві відомості з життя письменника, підготували виставку малюнків "Світ казок В.О.Сухомлинського очима дітей". Презентували театралізовану виставу за оповіданням "Чому дідусь такий добрий сьогодні". 

  ... Читати далі »

Переглядів: 425 | Додав: Лариса | Дата: 2013.11.03


Шумит днепровская вода
И плещет в берега.
Не будет Днепр наш никогда
Служить войскам врага!
Я украинская река,
И свой народ люблю.
Столкни в меня врагов войска –
И я их утоплю!
(С. Михалков)
25 жовтня 2013 року в ліцеї № 10 м. Марганець пройшов Єдиний урок мужності «Не згасити вогонь пам'яті», присвячений Дню визволення України та м. Дніпропетровська від фашистських загарбників. Учні 7 – 8 класів приготували та переглянули презентації про форсування р. Діпро «Битва за Дніпро»; учні 5 – 6 класів відвідали експозицію у шкільному музеї «І ПОМ'ЯТАЄ СВІТ ВРЯТОВАНИЙ», учні 8 – 11 класів преглянули відеохроніки часів війни, здійснили віртуальну подорож «Марш ... Читати далі »
Переглядів: 687 | Додав: Учитель | Дата: 2013.10.28

В 3-В классе прошел урок, на котором учащиеся познакомились с творчеством В.Сухомлинского.

Интеграция предметов: внеклассное чтение, «Я и Украина. Гражданское образование» в 3 классе.
Тема: Человеческие добродетели. Добро и зло. Понятие «доброты» в творчестве В.Сухомлинского.
Цели урока:
раскрыть значение нравственных понятий: добро и зло;
познакомить учащихся с рассказами В.А.Сухомлинского, формировать интерес к его творчеству, совершенствовать технику чтения, учить высказывать собственное мнение, делать выводы, работать над выработкой навыков сознательного чтения;
развивать связную речь учащихся, пополнять словарный запас; творческие возможности детей, вырабатывать навыки учебного сотрудничества; способствовать развитию познавательного интереса у учащихся, формировать у младших школьников умения учиться;
воспитывать у детей потребность творить добро; формировать ценностные гуманистические ориентиры; вызывать ... Читати далі »
Переглядів: 518 | Додав: natysa | Дата: 2013.10.25

18 жовтня у 3-Б класі була проведена тематична виховна година, присвячена життю та творчості видатного українського поета Т.Г.Шевченка «Тиха доля, доленька Тараса, у вінку терновім боса на снігу». На протязі заняття діти склали альбом пам’яті поета, декламували вірші, створили виставку малюнків до творів Т.Шевченка, прослухали пісні українських виконавців на слова Кобзаря. На завершення діти поклали квіти до символічного пам’ятника Т.Г.Шевченку, що містили в собі слова подяки поетові за його творчість та боротьбу за вільне життя України.
... Читати далі »
Переглядів: 852 | Додав: natysa | Дата: 2013.10.25

1. «Творчість В.Сухомлинського» Виступ на м/о вчителів хімії Жовтень 2013р. Бистра А.В.

2. «Спадщина великого вченого В.Сухомлинського» Виступ на засіданні творчої групи вчителів суспільних дисциплін Жовтень 2013р. Прокопець Г.Л.

3. «Педагогічний такт і майстерність вчителя» Педагогічні читання на засіданні м/о вчителів біології Жовтень 2013р. Дрозд Л.М.

4. «Впровадження передових методик великого педагога В.Сухомлинського на уроках історії, правознавства і суспільних дисциплін» Випуск стенгазет про
діяльність В.Сухомлинського Жовтень 2013р.Гуськова О.М., вчителі міста

5. Круглий стіл вчителів історії, правознавства і суспільних дисциплін на м/о вчителів міста Грудень 2013р. Гуськова О.М., вчителі міста

6. «Творчість і спадщина В.Сухомлинського» Виступи на м/к вчителів російської мови та літератури НВК «Ліцей №10» Жовтень, грудень
2013р. Керівник м/к вчителів російської мови та літератури Захаренкова Л.Л.

7. «Вшанування ве ... Читати далі »
Переглядів: 570 | Додав: natysa | Дата: 2013.10.23

Переглядів: 475 | Додав: Лариса | Дата: 2013.10.22

« 1 2 ... 44 45 46 47 »