Традиційно на початку грудня серед шестикласників міста проходить патріотична гра «Козацькими стежками».
Цього року від нашого ліцею в ній узяли участь учні 6-А класу. Підготувалися дуже добре, вивчили великий обсяг матеріалу про історію козацтва.
Команда куреню 6-А вибороли почесне І місце. Особливо сподобалась журі козацька пісня, яку діти виконали найкраще за всіх.
Ми щиро вітаємо нашу команду із заслуженою пер ... Читати далі »
Переглядів: 319 | Додав: Учитель | Дата: 2015.12.14

Переглядів: 407 | Додав: Учитель | Дата: 2015.12.14Відповідно до Плану заходів з проведення Національної кампанії "Стоп насильству!", Україна щорічно приєднується до Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насильства».
Акція має за мету привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
У рамках цієї акції в нашій школі пройшов цілий ряд заходів.
Протягом усьго терміну по класах пройшли бесіди на тему "Захисти себе від насильства" і "Правила соціальної поведінки людей".
У виставковій залі на першому поверсі були розташовані стінгазети, ... Читати далі »
Переглядів: 369 | Додав: Учитель | Дата: 2015.12.14

Дякуючи талановитим учням творчої групи НВК " Ліцей № 10", яка приймає участь у міжнародних проектах "Christmas and New Year Traditions"; "Me. My Family and Friends".,у рамках проектів eTwinning Plus Ukraine, керівник проектів у ліцеї Цикункова Яна Вікторівна отримала ДИПЛОМ за активну участь у проектах, в яких творча група зареєстрована лише з жовтня 2015 року. Також ПОДЯКУ отримала адміністрація НВК "Ліцей № 10" за підтримку учнівської діяльності. Сподіваємось, учасники групи завершать роботу над проектом успішно та займуть достойне місце в рейтингу шкіл-учасників проектів в Україні, а, можливо, і в серед європейських країн. НАШІ УЧНІ ВАРТІ ЦЬОГО!
У захід також були включені цікаві творчі майстерні для обміну досвідом, цікаві обговорення найкращих проектів у колі однодумців.

... Читати далі »
Переглядів: 261 | Додав: Natalia | Дата: 2015.12.14